Usługi detektywistyczne CZB

Profesjonalne usługi detektywistyczne to przede wszystkim dyskrecja i oczywiście gwarancja skutecznie rozwiązanej sprawy. To właśnie tymi dwoma czynnikami można opisać usługi detektywistyczne z naszej oferty. Każdy Klient, który zdecyduje się nas wynająć zyskuje od początku do końca profesjonalnie wypełnione zlecenie. Usługi detektywistyczne dotyczą rozmaitych spraw, jednak każdy ich rodzaj jest traktowany przez nas z największym zaangażowaniem. usługi detektywistyczne z naszej oferty to najpewniejszy i najlepszy wybór!


Analiza Bezpieczeństwa:

Obszar oferowanych usług to działalność infobrokeringowa angażująca zespół specjalistów ds. pozyskiwania informacji (brokerów informacji)

Nielojalni pracownicy, wypływ informacji, praktyki nieuczciwej konkurencji oraz współczesne zagrożenia - to tylko niektóre z problemów, z jakimi muszą zmierzyć się współczesne, tak małe jak i duże firmy. Wychodząc naprzeciw podmiotom pragnącym uchronić się przed tymi zagrożeniami oferujemy profesjonalne i kompleksowe doradztwo oraz rozpoznanie powyższych zagrożeń w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu. Zajmujemy się dyskretnym pozyskiwaniem i analizowaniem informacji gospodarczych. Docieramy do informacji ukrywanych i niejawnych. Weryfikujemy informacje gospodarcze i dbamy o bezpieczeństwo transakcji. Identyfikujemy, zabezpieczamy i analizujemy informację oraz dowody. Identyfikujemy źródła korupcji, wycieku informacji, kradzieży, nadużyć finansowych. Nasi eksperci są renomowanymi w Polsce i zagranicą specjalistami w dziedzinie zarządzania bezpieczeństwem i posiadają doświadczenie praktyczne w identyfikacji zagrożeń.

W ramach bezpieczeństwa biznesu oferujemy:

Rozpoznanie procesów zachodzących w obiekcie i identyfikacja punktów podatności z zastosowaniem metody CARVER

Bezpieczeństwo informacyjne – kontrwywiadowcze i wywiad korporacyjny

Kompleksowa diagnostyka i profilaktyka antykorupcyjna

Audyt bezpieczeństwa (dyskursywne uczestniczące)

Analizy wiarygodności kontrahenta

Informatyka śledcza - zbieramy i odzyskujemy dane elektroniczne, przeprowadzamy wywiad informatyczny oraz śledzimy działania w sieci.

Analizujemy dane elektroniczne.

Reagowanie na sytuacje kryzysowe ( analiza ryzyka i podatność firmy na zagrożenia)

Nasza oferta skierowana jest do podmiotów, którym w profesjonalny sposób zależy na bezpieczeństwie. Dzięki profesjonalnie pozyskanym danym gospodarczym i biznesowym przyczyniamy się do szybszego rozwoju firm.

Charakteryzujemy się dużą elastycznością w dostosowaniu do indywidualnych potrzeb klienta.

Podstawą współpracy jest partnerska rozmowa, podczas której identyfikujemy potrzeby naszego klienta.

Windykacja:

Kompleksową obsługę związaną z odzyskiwaniem należności, począwszy od działań przedsądowych aż do wspomagania egzekucji komorniczej.

PWindykacja realizowana przez naszą firmę charakteryzuje się indywidualnym podejściem do Klienta- dostosowujemy się do oczekiwanych potrzeb tworząc specjalne procedury współpracy (przekazywanie spraw, ustalanie charakteru windykacji itp.)

Samodzielnie ustalamy nowe adresy dłużników i ich nr telefonów a więc w przypadku braku tych danych windykacja nie kończy się na wezwaniach do zapłaty. Prowadzimy również windykację terenową.

Zobowiązujemy się do przekazywania raportów o stanie faktycznym spraw w określonym przez strony terminie. W raporcie wskazujemy naszym zdaniem najlepsze i najskuteczniejsze formy działania np. prowadzenie dalszej windykacji polubownej, skierowanie sprawy do sądu itp. Zasadniczym wynagrodzeniem firmy za prowadzenie spraw jest prowizja od odzyskanych kwot, dzięki czemu macie Państwo gwarancję , iż nasze działania będą nastawione na dużą efektywność działań. Na każdym etapie postępowania windykacyjnego staramy się uzyskać dane na temat sytuacji majątkowej dłużnika. Pozwala nam to na zabezpieczenie sądowe bądź egzekucyjne majątku pozwalającego pokryć zobowiązania finansowe.

Nasze działania dzielimy na kilka etapów:

 • Windykacja należności na etapie przedsądowym:
 • Administracyjna - ustalanie aktualnego adresu dłużnika oraz składników majątkowych podlegających zabezpieczeniu przy ewentualny postępowaniu sądowym

  Telefoniczna - negocjacje, uświadamianie dłużnikowi dodatkowych kosztów, które poniesie w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego i drogę egzekucji komorniczej

  Terenowa - bezpośrednie negocjacje z dłużnikiem

 • Postępowanie sądowe:
 • Skierowanie sprawy do postępowania sądowego w jednym z odrębnych trybów (nakazowy, upominawczy, uproszczony lub zwykły)

  Uzyskanie tytułu wykonawczego umożliwiającego skierowanie sprawy do egzekucji komorniczej

 • Wspomaganie egzekucji komorniczej:
 • Ustalanie majątku dłużnika na drodze administracyjnej (np. rejestr pojazdów, sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości itp.)

  Skierowanie sprawy do egzekucji komorniczej - wskazujemy majątek dłużnika podlegający egzekucji.

  Nadzorowanie przebiegu postępowania egzekucyjnego.

  Detektywistyka:

  Świadczymy kompleksowe usługi detektywistyczne dotyczące zagadnień przeszłych, teraźniejszych i przyszłych w zakresie researchu, wywiadu i kontrwywiadu w sprawach:

 • Kryminalnych (w tym równolegle z toczącymi się postępowaniami przygotowawczymi i sądowymi)
 • Majątkowych i rozwodowych
 • Rozpoznania i analizy ryzyka bezpieczeństwa osób oraz mienia
 • Bezpieczeństwa ekonomicznego oraz wizerunkowego biznesu
 • Poszukiwawczych ( osób i rzeczy)
 • Innych

  Ekspertyzy:

  Angażujemy specjalistów o uprawnieniami biegłych sądowych, posiadających wieloletnie doświadczenie zdobyte m.in. w laboratoriach kryminalistycznych i ośrodkach naukowych.

  W ramach naszej działalności wykonujemy:

 • Badania dokumentów pod kątem przerobień i podrobień - w tym analizy pismoznawcze
 • Weryfikacja autentyczności podpisów
 • Identyfikacja wykonawców sfałszowanych podpisów, na podstawie przedstawionego materiału porównawczego
 • Badania porównawcze rękopisów
 • Identyfikacja osób na podstawie badań porównawczych pisma ręcznego
 • Identyfikacja pieczęci, stempli, datowników

 • Badania porównawcze maszynopisów (typowanie grupowe lub indywidualne maszyn do pisania)
 • Badania osobopoznawcze wykonawcy i autora w przypadku listów anonimowych w celu określenia cech pozwalających ułatwić typowanie sprawcy
 • Badania autentyczności sygnatur na obrazach
 • Wstępne badania autentyczności dokumentów publicznych - podstawowa analiza doumentów w zakresie technik ich sporządzenia oraz obecności elementów zabezpieczających
 • Sporządzanie profilu psychologicznego
 • Sporządzanie profilu kryminologicznego na podstawie słowa pisanego
 • Badania mechanoskopijne
 • Oferujemy montaż systemów telewizji CCTV w formie jawnej i ukrytej, przewodowej i bezprzewodowej.