Usługi detektywistyczne CZB

Profesjonalne usługi detektywistyczne to przede wszystkim dyskrecja i oczywiście gwarancja skutecznie rozwiązanej sprawy. To właśnie tymi dwoma czynnikami można opisać usługi detektywistyczne z naszej oferty. Każdy Klient, który zdecyduje się nas wynająć zyskuje od początku do końca profesjonalnie wypełnione zlecenie. Usługi detektywistyczne dotyczą rozmaitych spraw, jednak każdy ich rodzaj jest traktowany przez nas z największym zaangażowaniem. usługi detektywistyczne z naszej oferty to najpewniejszy i najlepszy wybór!


Jakie cechy powinien posiadać skuteczny detektyw?

Wybierając detektywa, warto sprawdzić czy dana osoba posiada cechy, które mogą wpływać na skuteczność świadczonych przez nią usług. Już podczas pierwszej rozmowy z klientem, detektyw powinien przede wszystkim wzbudzać zaufanie. Jeżeli tak nie jest, to lepiej poszukać innego usługodawcy, co do którego nie będzie się miało żadnych wątpliwości. Na jakie cechy i predyspozycje warto zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji o zatrudnieniu danego człowieka?


Najlepszy prywatny detektyw, pod
adresem: http://czb.org.pl/

Z pewnością nie zawsze da się od razu stwierdzić, czy mamy do czynienia z profesjonalistą czy z osobą, która nie do końca realizuje się w danym zawodzie. Warto jednak dołożyć starań i poobserwować przyszłego zleceniobiorcę, szczególnie wówczas, gdy chodzi o skorzystanie z usług, których skuteczne wykonanie ma duże znaczenie. Tak jest zapewne w przypadku prywatnego detektywa, gdyż jego praca wiąże się nieraz z dużą odpowiedzialnością. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na fakt, czy detektyw jest osobą lojalną i dyskretną. Ma to niewątpliwie duże znaczenie, gdyż zbierane przez detektywa informacje nieraz mogą okazać się poufne. Prywatny detektyw nie może zdradzać informacji uzyskanych przez zleceniodawcę czy też tych otrzymanych drogą osobistego śledztwa. Mogłoby bowiem być to ze szkodą dla jego klienta lub osób trzecich. Jeżeli zatem występują jakiekolwiek podejrzenia, co do tego czy dana osoba, wywiązuje się z zasady poufności, lepiej od razu poszukać kogoś innego do wykonania usługi.


Poza tym na realizację śledztwa wpływa na pewno odpowiednie przygotowanie. Najlepiej, jeżeli detektyw, którego się wybiera, posiada duże doświadczenie w tym fachu. Dzięki niemu bowiem może uzyskiwać lepsze efekty niż osoba, która dopiero rozpoczyna swoją karierę. Warto też, aby prywatny detektyw pracował wcześniej w państwowych instytucjach bezpieczeństwa, gdyż dzięki temu będzie mu łatwiej na przykład pozyskiwać informacje. Jest to też na pewno osoba bardziej godna zaufania ze względu na swoją przeszłość zawodową.


Profesjonalny detektyw i wiele więcej,
pod adresem: http://czb.org.pl/

Detektyw, którego warto zatrudnić powinien też posiadać kwalifikacje w konkretnym temacie, którego będzie dotyczyć zlecenie. Usługi detektywistyczne mogą być bowiem bardzo zróżnicowane. Warto więc zorientować się czy prywatny detektyw zajmował się wcześniej rzeczami, które się mu zleca. Niektórzy bowiem są bardziej wszechstronni, inni z kolei podejmują się spraw z wąskiego obszaru.


Nie trzeba też chyba wspominać o tym, że detektyw jest osobą, posiadającą odpowiednie uprawnienia. Takich usług nie może więc świadczyć człowiek, który nie ubiegał się o wydanie licencji detektywa. Do jej otrzymania trzeba spełniać konkretne warunki określone przez Ustawę z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych.


By detektyw był skuteczny, musi też na pewno posiadać takie cechy jak: spostrzegawczość, zdolność do wybierania najbardziej istotnych informacji, a także umiejętność ich analizy. Wybierając usługodawcę, który wykona usługi detektywistyczne, warto dokładnie zbadać jego cechy i kwalifikacje. Dzięki temu bowiem można mieć większą pewność, że uzyska się pomoc na najwyższym poziomie.

Detektywistyka:

Świadczymy kompleksowe usługi detektywistyczne dotyczące zagadnień przeszłych, teraźniejszych i przyszłych w zakresie researchu, wywiadu i kontrwywiadu w sprawach:

 • Kryminalnych (w tym równolegle z toczącymi się postępowaniami przygotowawczymi i sądowymi)
 • Majątkowych i rozwodowych
 • Rozpoznania i analizy ryzyka bezpieczeństwa osób oraz mienia
 • Bezpieczeństwa ekonomicznego oraz wizerunkowego biznesu
 • Poszukiwawczych ( osób i rzeczy)
 • Innych

  Ekspertyzy:

  Angażujemy specjalistów o uprawnieniami biegłych sądowych, posiadających wieloletnie doświadczenie zdobyte m.in. w laboratoriach kryminalistycznych i ośrodkach naukowych.

  W ramach naszej działalności wykonujemy:

 • Badania dokumentów pod kątem przerobień i podrobień - w tym analizy pismoznawcze
 • Weryfikacja autentyczności podpisów
 • Identyfikacja wykonawców sfałszowanych podpisów, na podstawie przedstawionego materiału porównawczego
 • Badania porównawcze rękopisów
 • Identyfikacja osób na podstawie badań porównawczych pisma ręcznego
 • Identyfikacja pieczęci, stempli, datowników

 • Badania porównawcze maszynopisów (typowanie grupowe lub indywidualne maszyn do pisania)
 • Badania osobopoznawcze wykonawcy i autora w przypadku listów anonimowych w celu określenia cech pozwalających ułatwić typowanie sprawcy
 • Badania autentyczności sygnatur na obrazach
 • Wstępne badania autentyczności dokumentów publicznych - podstawowa analiza doumentów w zakresie technik ich sporządzenia oraz obecności elementów zabezpieczających
 • Sporządzanie profilu psychologicznego
 • Sporządzanie profilu kryminologicznego na podstawie słowa pisanego
 • Badania mechanoskopijne
 • Oferujemy montaż systemów telewizji CCTV w formie jawnej i ukrytej, przewodowej i bezprzewodowej.